top of page

Implant Görünümü Nasıldır?


Kaybolan bir dişten rahatsız olan herkes bunun ne kadar problemli olabileceğini bilir. Kayıp bir diş kendine güven ve benlik saygısını azaltabilir ve hatta birilerinin gülmesini, gülümsemesini veya dişlerini hiç göstermesini istemeyebilir. Psikolojik sakıncalara ek olarak, eksik dişler diş hizalamasını bozabilir, hastanın ağzının genel sağlığını etkileyebilir ve hatta daha fazla diş kaybına yol açabilir. Dentalimplant tedavileri, eksik dişleri tedavi etmenin en yeni ve en etkili yollarından biridir

Implant Görünümü Nasıldır? Ancak implant doğal bir görünüm sağlar mı; Bir diş implantının görünen kısmı aslında, implantın üstündeki bir yüzeye tutturulmuş protez taçtır. Kronlar, diş minesinin rengine uyacak şekilde özel olarak üretilmiş bir kompozit malzemeden üretilir ve hatta sizin dişlerinizi belirli bir gölgeye uyacak şekilde gölgelenebilir. Buna ek olarak, dişin şeklinin yerine tam olarak uyması için kronu kalıplayabilir, zımparalayabilir ve şekillendirebiliriz, yani evet, implantlar normal diş gibi görünen ve işlev gören doğal görünümlü bir değiştirme sağlar.


İmplant doğal bir görünüm sağlar mı; Diş implantı eksik bir diş için sadece doğal görünümlü bir yedek değildir, aynı zamanda gülümseme, ısırık ve çene yapınızı korumak için etkili bir yoldur. İmplantlar doğal dişler ile aynı işlevi görür ve hatta doğal dişlerin yaptığı gibi fırçalama ve diş ipi ile temizlenmesi gerekir. Isırık işlevi, konuşma ve bütünlüğünüzü ya da gülüşünüzü korumaya yardımcı olurlar ve hepsi gerçek bir diş görünümündedir.

3 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page